Zapiski Internauty
Moim skromnym zdaniem
cze 06

Zlot Użytkowników Forum DI

Pisałem swojego czasu na łamach Dziennika Internautów o coraz częstszym przenoszeniu się forumowych społeczności do świata realnego. Spotykali się już użytkownicy Barcisiowego forum, czy choćby internauci piszący na forum „Przyroda”, miłośnicy przede wszystkim ptactwa wszelakiego. Nadszedł w końcu czas na Użytkowników Forum DI.

Co najmniej trzykrotnie w ostatnich dwóch latach przywoływano na FDI zlotowy wątek, ale dopiero teraz udało się ustalić czas i miejsce dwudniowego spotkania.

Rozpatrując najdogodniejsze miejsce Zlotu padały różne propozycje – od Gostynina (siedziby DI), poprzez różne ośrodki akademickie (Warszawa, Toruń, Poznań, Kraków), do miejscowości nadmorskich (Gdańsk), ale ostatecznie wybór padł na historyczną stolicę Śląska, jedno z najstarszych miast w Polsce – Wrocław.

Temat jest na tyle gorący, że plan Zlotu układany jest na bieżąco, a być może ostateczne decyzje zapadną dopiero w punkcie zbornym, czyli na głównym wrocławskim dworcu PKP. Z tego właśnie miejsca, w sobotę 9 września 2006, o godzinie 12:30 wszyscy mobilni Użytkownicy Forum z wolnymi miejscówkami, zabiorą tych, którzy na Zlot przybędą autobusem lub pociągiem. Zbiórkę zaplanowano w samo południe. Znak rozpoznawczy – żółta gumowa kaczuszka

Mieszkańców Wrocławia piszących lub choćby przeglądających FDI, chętnych spotkać się z forumową gromadą, proszę w imieniu uczestników Zlotu o ewentualne propozycje, co do miejsca, w którym można posiedzieć przy blasku ogniska, spędzając razem wyznaczony czas Zlotu. Będziemy wdzięczni wrocławianom za wskazanie ewentualnej bazy noclegowej jak i punktów konsumpcji, ze szczególną uwagą na zasobność przede wszystkim studenckich kieszeni.

Z uwagi na to, że jest to pierwszy Zlot forumowiczów DI, nie obowiązuje ubiór wizytowy, ani netykieta 😉 Z pewnością przy ognisku, ustalona zostanie data kolejnego Zlotu jak również jego miejsce. Jaka będzie częstotliwość Zlotów FDI? – to zapewne również zostanie ustalone na wrocławskiej ziemi.

Wszyscy chętni proszeni są o zalogowanie się na Forum i powiadomienie w prywatnej wiadomości do mnie lub Maćka (Alarmusa), o chęci swojego przybycia, celem dopisania do Listy Uczestników. Pozwoli nam to na wstępne określenie liczby zlotujących się jak i na plany odnośnie miejsc jadła i spania.

W PW proszę podać miejscowość startu na Zlot jak również środek lokomocji. W przypadku mobilnych Userów, liczymy na oferty w odniesieniu do ilości wolnych miejsc w samochodzie jak i podanie miejscowości, z których mogą zabrać tych, którzy początkowo wybierają się autobusem lub pociągiem.

Zgodnie z cytatem Charlotty Gray: „przyjaciele są wspaniałą wymówką, aby rzucić wszystko i biec im na spotkanie” – serdecznie zapraszam/y!

(Data pierwszej publikacji: 2006-06-06 23:05:46)