Zapiski Internauty
Moim skromnym zdaniem
lip 07

Uwaga! Kulisy sławy

Kulisy sławy Artura Barcisia. „Chciałbym grać do końca życia”.

Jest mi niezmiernie miło, gdyż p. Joanna Bukowska, reporterka Uwagi w TVN, zaprosiła mnie mnie do wypowiedzi na temat Artura Barcisia, moim zdaniem nie tylko utalentowanego aktora, ale przede wszystkim, wspaniałego człowieka. I nie jest to opinia oparta tylko o duży, czy mały ekran, gdyż mam ten wielki przywilej znać go osobiście od siedemnastu lat. A jest mi miło również z takiego powodu, że w materiale wypowiadam się wśród takich sław, jak Cezary Żak, Anna Dymna, Artur Andrus i Joanna Kurowska.

Nie jest moim sąsiadem, nie robimy zakupów w tym samym sklepie i nie krzyżują się nasze drogi zawodowe. Chcę przez to powiedzieć, że Artur, korzystając z Internetu, zaoferował poszukującym możliwość spotkania i dostępny jest dla każdego, kto chce go poznać bliżej. W moim przypadku, realizując projekt dla jednego z toruńskich aktorów, w ramach szukania inspiracji, siedemnaście lat temu, w 2003 roku, zajrzałem przypadkiem na prowadzone przez niego Forum (nazywane przez samych użytkowników Barciślandią) i podczas krótkiej wymiany zdań, ujął mnie swoją otwartością, szczerością i przede wszystkim skromnością. Ta rozmowa sprawiła, że stałem się jednym z wielu użytkowników Forum, a od roku 2007, jestem współautorem strony internetowej Artura Barcisia i administratorem Barciślandii.

Dodam jeszcze tylko, że to właśnie dzięki Arturowi, w maju 2013 roku, zapisałem się w pamięci sympatyków serialu komediowego „Ranczo”, jako kierowca autobusu (sezon 7, odcinek 90, „Trudne powroty”, nagranie z dnia 19.10.2012r., premiera telewizyjna: 19.05.2013r.

Na stronie Uwagi czytamy:

Roztacza wokół siebie atmosferę przyjaźni, żyje z dala od fleszy, obce mu skandale i afery, a przy tym potrafi sobie zaskarbić sympatię widowni. Artur Barciś nie tylko gra w filmach, serialach i teatrze, ale także reżyseruje i pisze. […] Od lat ma stały kontakt z fanami. Jeszcze zanim stało się normą, że znane osoby prowadzą profile w mediach społecznościowych, on założył forum, na którym regularnie odpowiada na pytania wielbicieli.

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko powyższe potwierdzić.

Żródło: Uwaga / TVN

Leave a reply